Hakkımızda

Dr. Mehmet Fatih Dursun 2008 yılında Malatya Anadolu Lisesi ardından 2015 yılında ise inönü Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak tıp doktoru ünvanını almıştır. 2015-2017 yılları arasında mecburi hizmetini Darende Hulusi Efendi Devlet Hastenesinde tamamlamıştır. 2017 yılında Dubaide American Aesthetic Academy eğitimi ile medikal estetik ve ameliyatsız estetik alanında çalışmaya başlamış ardından İstanbulda Dermavisage Academy de ip askılama dolgu botox mezoterapi alanlarında master class eğitimlerini tamamlamıştır. Bu yıllarda çeşitli kliniklerde çalışmıştır.

Mezoterapi alanında İnönü Üniversitesinde GETAT eğitimlerini tamamlamıştır. Hali hazırda İngiltere Queen Mary Üniversitesinde PhD yapmaktadır. 2021 yılı itibariyle kendi özel muayenehanesinde Medikal Estetik ve Geleneksel Tıp alanında hizmet vermektedir.

Yaptığımız tüm estetik işlemlerin ortak noktası kişiye özel ve doğal olmalarıdır. Aksi hâlde herkese aynı işlemin yapılması ile elde edilen doğal olmayan sonuçlar hiç kimseyi mutlu etmeyecektir.

Yeni bilgi ve teknolojileri kullanarak kaliteli hizmet anlayışı ile sağlık sorunlarına hasta memnuniyetini esas alan çözümlerle referans bir hastane olarak gelişmektir.

Fame Clinic

Üye Olduğumuz Dernekler